| Gamerulinceput a întrebat:

am o problema cu incercarea de intrare in factiunea tow truck company pe sa-mp se serverul b-hood la intrebarea " de ce doresti sa te alaturi acestei factiuni?" va rog raspundeti cu un exemplu nu cu " scrie cam de ce tiai dori sa te alaturi", multumesc!

1 răspuns:
| IonutR1 a răspuns:

Doresc sa intru in aceasta factiune deoarece cred ca m-as descurca destul de bine in aceasta cu toata exeperienta acumulata in timp si totodata imi place foarte mult si comportamentul si respectul ce il au membrii acestei factiuni. --------Eu am reusit sa intru in LSPD cu asta, cred ca va merge si in TTC happy Bafta!