| Măduuțaa a întrebat:

Am o problema cu MineCraft.Error: Could Not Creat Java Virtual Machina.A fatal exception has ocurred.Ce se intampla? Ce sa fac? Am reinstalat Java de zeci de ori, MineCraft nu mai zic de cate ori l-am reinstalat...Ce sa fac? Va rog.Raspundeti ca nu mai stiu la cine sa apelez in legatura cu jocul asta. Dintr-o data s-a intamplat.Nu am facut nimic.

1 răspuns:
| sleeky1532 a răspuns:

Minecraft-ul tau este de vina cred. Incearcal pe acesta (are si autoupdater) https://docs.google.com/open?id=0B_5-6GNcCF_-ZFpfR3FOMTVBT3M