| Măduuțaa a întrebat:

Buna! Am o problema cu MineCraft.Error: Could Not Creat Java Virtual Machina.A fatal exception has ocurred.Ce se intampla? Ce sa fac? Am reinstalat Java de zeci de ori, MineCraft nu mai zic de cate ori l-am reinstalat...Ce sa fac? Va rog.Raspundeti ca nu mai stiu la cine sa apelez in legatura cu jocul asta. Dintr-o data s-a intamplat.Va rog ca ma chinui de cateva zile sa repar asta!

2 răspunsuri:
| MicutulJonny a răspuns:

Crede`ma asa mi s`a intamplat si mie si sunt in aceeasi ipostaza.
ti-a expirat Java si trebuie sa iei noul ubdate, daca rezolvi te rog zi`mi si mie ce trebuie facut big grin!
Mult Succes!

| Mariandarius a răspuns:

Trebuie sa iti descarci Java virtual machine.Sau inceatca Magic laucher.