| Sânzăăă a întrebat:

Am o problemă cu Mirrors edge. A mers bine azi până când mi-a zis : mirrors edge has stopped working. am auzit ca trebuie sa schimb rezolutia din ceva notepad ca să-mi meargă jocul, nici eu nu ştiu thinking. Mi-am pus rezolutia pe care o am, apoi am pornit jocul şi imi scrie: the game cannot start The file.\TdGame\Confing\DeafultEngine.ini is corrupt, please run the game installation again to repair corrupted data files straight face. Ce mă fac? Nu cred c-am pus in notepadul potrivit rezoluţia :\. Si nu vreau sa-l reinstalez, deci, ce sa fac? Promit funda :c

Răspuns Câştigător
| IronGripWarlord a răspuns:

Scoti fisierul defaultengine.ini de pe net si il copiezi peste cel original