| NicaAlex1983 a întrebat:

Deci aveam windows 7 pe 32 bit. Eu am vrut sa imi bag pe 64 bit.Am bagat un windows de 64 bit pe un cd bootabil. Am restartat calculatorul am setat driverul de cd primul din bios. Atunci a pornit kitul de instalare pentru windows am formatat partitia C(unde aveam windowsul pe 32 bit am dat install, se blocheaza la 0% Si dupa cateva minute imi apare o eroare: Windows cannot install required files.The file may be corrupt or missing. Make sure all files required for installation are available, and restart the installation.
Error code: 0x80070017
Ce sa fac!
P.S:

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Si eu am patit asta, folosesc un cd de 2, 3 ori gata, aiurea, numai e calitate, arde alt cd

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Nu e bun CD-ul mai mult ca sigur.