| Ioana666lore a întrebat:

Buna,am o problema cu telefonul l-am conectat la laptop sa imi bag niste muzica am xp cand am bagat imi arata ca eu camera de filmat.Nu malasa sa bag nimic pizzz help! fundita scuze categoria

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Nu te speria,
Deci in primul rand in setari la telefon trebuie sa ai selectare mod cablu usb, daca ai asa selecteaza acolo stocare in masa.
Acuma nu stiu ce telefon ai dar daca este si poti i-ai suita care merge cu el, daca este Samsung Samsung suite, si tot asa