| ElisaMariaXX a întrebat:

am o problema la sims-ul descarcat pe tableta ( este free play) am gasit pana la urma cum sa ii aduc pe baiat si fata in aceas casa, i-am casatorit, dar nu merge sa aiba copil. De ce? sad
Si cum fac sa aiba copil?

Răspuns Câştigător
| Daiana19 a răspuns:

Ei (cele 2 persoane)trebuie a se inteleaga foarte bine pentru a avea un copil, iar in momentul cand vor ajunge la pnctul maxim de intelegere iti va aparea optiunea pentru a face copii. funda?

5 răspunsuri:
| ElisaMariaXX explică:

Dar se inteleg perfect sad si tot nu merge

| ElisaMariaXX explică:

Nu poti sa ii muti decat daca sunt un cuplu happy

| Bogdan_Zaharachescu_1991 a răspuns:

Cum ai putut sa ii duci pe amandoi in aceeasi casa eu nu pot sa ii mut impreuna...ii am best friends...ms

| Roxanna_Ionela_1999 a răspuns:

Construieste magazinul cu articole pentru copii. Cumpara un patut si apoi iti va aparea. add baby

| anamaria123579 a răspuns:

Pentru a avea copii pe sims trebuie sa ajungi la numai stiu ce nivel unde iti da misiunea pentru copii... dupa ce termini misiunea vei avea in magazinul pentru casa patut de bebe...dai pe patut si dupa iti faci copilul asa cum vrei tu...