| JessicaCoco a întrebat:

Bun, am tableta si am descarcat sims free play de pe 1mobile market, dar nu-mi merge, cand intru in joc apare ' server error ". Ce pot sa fac? Funda big grin

5 răspunsuri:
| iuss12345 a răspuns:

Pai ai descarcat data sa sa iti poata merge?

| MATYMAX a răspuns:

Iti trebuie procesor dual core si tu nu ai! N-o sa mearga! nu mai incerca sa-l faci sa mearga!

| ena14 a răspuns:

Asta inseamna ca nu e internet.Jocul are nevoie de internet. Sper ca te-am ajutat.

| pialililian2003 a răspuns:

Am aceeasi problema doar ca eu am procesor dual core. Nu stiu ce sa fac. Ajutati-ne!

| Mihaela_Nikoleta_1997 a răspuns:

Nu ti-l citeste!