| SamsungGalaxyS3 a întrebat:

am o problema la yahoo messenger 11.5, cand ma loghez apare mereu Dont' send etc... si am schimbat de fiecare data sistemul de operare dand click dreapta pe iconita de la messenger apoi dand pe ceva cu C... ce trebuie sa fac sa nu mai apara asa, funda happy

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Einstalezi pluginul de Flash.
ATENTIE! Folosesti ca browser Internet Explorer pentru a reinstala pluginul de Flash! Foarte important acest detaliu. In prealabil, inainte de a vizita pagina macromedia pentru instalare, stergi urmatorul fisier:
C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash\flash.ocx
Adobe Flash Player. Il descarci de aici http://get.adobe.com/flashplayer/
La finalul finalului, daca tot nu merge, stergi fisierul
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\ypager.exe.manifest
Restart pc.