| SamsungGalaxyS3 a întrebat:

Mereu cand intru pe Yahoo Messenger 11.5 imi apare o eroara,,... Don't Send", cam asa scrie, si mereu cand ma loghez asa apare si apoi ma scoate afara din YM, ce se intampla, cum pot sa scap de chestia asta ca nu mai pot sa intru pe YM, funda? big grin

Răspuns Câştigător
| BeBeAdE a răspuns:

Da click dreapta pe iconita de la messenger ->Proprietati -> Compatibilitate -> La Mod Compatibilitate alege alt sistem de operare si click pe Apply ->OK.