| Georgestefanutz a întrebat:

Am o problema legata de Facebook. Mi-am dezactivat contul, primind mailul de confirmare a dezactivarii. Dupa care, m-am logat din nou, fara a mai primi si mailul de confirmare a reactivarii. Am observat, ca mi-au disparut cateva poze, nu toate, profilul meu este inaccesibil, in schimb eu pot urmari toata activitatea. Am mai dezactivat contul, insa am revenit fara probleme. Sper sa ma puteti ajuta. Multumesc!

1 răspuns:
| CristyMinecraft a răspuns:

Pai heckari
dar e normal sa-ti faca asa dupa ce l-ai dezactivar si l-ai reactivat
sper ca am fost de ajutor
funda?