| Ionescu417 a întrebat:

Buna am o rugaminte la voi.Imi puteti da un metin clasic adica:cea mai tare armura sa fie otelu arme ninfa batalie sirius chesti din astea sa te chinui sa iti faci itemele nu sa ti le dea ei la shopuri si sa cresti destul de binisor funda+vot cine ma ajuta!

1 răspuns:
| ValentinBugeac a răspuns:

In afara de Metin2ro Mai este Metin2Earth sau EarthMetin2 (incearca una din ele)
Pe Metin2 Earth cresti repede dar faza e ca blessurile trebuie sa le castigi si armurile si armele merg pana la +4 sau +6 la fierar depinde de norocwinking