| xFreshKidAdi a întrebat:

Am postat acum cateva zile o intrebare. Dar se pare k ori nu stie nimeni ce p***a mea aresau.nu am formulato eu bine. Akma o sa fiu mai explicit.Deci! Eo cand vreau sa descarc unele jocuri. mi le descarca.(nu stiu sa ma eexprim aiciacrying)ah! uite.stiti voi cum aveti fisierele alea pentru windows media player.deci mie imi apare ci icon de la windows media player (file). si eu (personal) am crezut k asa imi apare. dar, mie mi-l deschidea tot cu windows media player.ca de exemplu:Metin2Sky mie mi-l descarca si deschidea normal. dar dupa ce mi-am reinstall windows-ul mil descarca ca pe un/o melodie care deschide cu windows media player.si nu stiu ce sa faccrying. plsz ziceti.cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying. Plsz fundita+vot(P. S. eu folosesc GoogleChrome, si cu alt browser mi-l descarca tot asea).

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

La alte jocuri face la fel?

| xFreshKidAdi explică:

Scz! Dar m-am cam grabit...

| xFreshKidAdi explică:

La unele face...Pe unele le descarca bine! Si pe unele...rau!