| Hiken a întrebat:

Buna am si eu o intrebare acum 2 zile am luat WWE 12 de Wii si am luat Dolphin emulator dar merge foarte greu imi spuneti niste configurari bune sau de ce nu merge...Am 2GB
placa VIA Chrome9 HC IGP Family WDDM de 256MB! va rog dau funda mare si vot!

Răspuns Câştigător
| EoAndrei a răspuns:

Pai..., trebuie sa ai Placa video mai mare de 2GB da ca o ai fix de atata nu o sa mearga.
Trebe sa schimbi placa... dar eu zic ca pentru un joc e aiurea sa schimbi piese din PC... dar in fine faci cum vrei.
Funda?

1 răspuns:
| Octav1234 a răspuns:

Daca nu poti sa incerci cu swiftshader