| bobik91 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Care este diferenta dintre Silkroad online si Silkroad R? Am vazut pe site-ul official acolo la Games primul e silkroad online al doilea silkroad r scrie R mare cu rosu mai mai este ultimu din lista silkroad dar ala e ca si un desen facut pe foaie lol.

2 răspunsuri:
| Th3Striker a răspuns:

Silkroad R ii reborn, nu rusia(alai rusro). pai iti trebuie de 2 ori mai putina exp sa faci lvl decat pe isro. mobii nu dau gold pana la 70, dar ai free pots/sostar stuff, si poti sa iti iei full sun destul de usor. europeanu e mai slab, dmg mai mic, dar in schimb chinezul a devenit OP. ii fain, merita jucat, si ii plin de eventuri.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Silkorad online si silkorad r inseamna rusia online din cate stiu eu funda?