| Antoonel a întrebat:

Care este faza cu global moderator designer de pe forum? (la counter strike)? Cum pot face avatare/logo/semnatura? Ce program trebuie sa folosesc sau ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| bIaYGI a răspuns:

R3! cel mai tare program pentrua designer este photoshop dar e ff greu de lucratwinking sunt disigner de vreo 5 ani si stiu sa fac orice add andrei.albert93 daca vrei sa te ajut cu ceva fundahappy

| Smek_Edy_1998 a răspuns:

Sall
iti trebuie programul IcoFX pe care il pote descarca de pe google
si te poti uita si pe youtube
bafta