| ƒℓαωℓєѕѕ a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de jocul Barn Buddy de pe FaceBook. Nu stiu de ce nu-mi mai apar animale la "sarcina lunara " sau cum se numeste. Ma puteti ajuta?
Va rog mult!

Fundita! :X

3 răspunsuri:
| cozmin556 a răspuns:

Pai e normal sa nu apara. Pt ca si eu am barnbudy pe facebook. eu am lvl 80 si nu mi-a aparut niciodata animalele acelea!

| ƒℓαωℓєѕѕ explică (pentru cozmin556):

Da, pana la lv 38 mi-au aparut. Azi dim. cand am luat recompensa nu a mai aparut niciun animal acolo.

| ƒℓαωℓєѕѕ explică (pentru cozmin556):

Da, pana la lvl. 38 mi-au aparut animale. Azi dim cand am luat recompensa nu a mai aparut nici un animal.:-s