| CoRaL33 a întrebat:

laughing) Am si eu o intrebare legata de metin2: Mai exista armura pentru samanca dupa levelul 61? daca da, unde o pot gasi? Funda! Multumesc mult :*

2 răspunsuri:
| gabytzul005 a răspuns:

Exista armura de samanca de lv 66/67/68/69/80=otel difere lv la +. Poti face rost pin desfacerea diferitelor lazi de bosi sau in padurea rosie la metine de lv 90. Funda?

| MariusD14 a răspuns:

Da,exista armura de lvl 66 [otelul], iti cade la pietre metin de lvl 90, in padurea rosie[du-te in muntele sohan si dupa du-te jos in dreapta hartii] sau tu fiind samanca le gasesti la shop la preturi destul de mici. Sper ca te-am ajutat!