| Gabitzz a întrebat:

mai demult, mi-am facut cont pe ladypropular si mi-a mers o perioada indelungata de timp, dupa aceea nu am mai intrat vreo 3 luni. Acum cateva zile am incercat sa intru din nou pe contul meu si prima data am reusit, dar a doua zi nu ma mai lasat nicicum. Imi tot dadea,, http://www.ladypopular.ro/? error=session_expires&q=dj1ybyZ3PTEmbT00NzczMTU4Jm49MTMy ODcxOTg1Ny4xMzEyJnA9NTEyMzUm%0Ac2lnPSUyQkZFa21hc25hOVBqZ XRSeW5NQm1qaWp6STVGbFhwTFgwaVVWd3JO%0AeHUyYyUzRCZ0PTE%3D ``
. Si parola si username-ul sunt bune 100 %. Pt ca daca nu erau bune imi zicea parola sau username incorect. ( stiu asta pentru ca am scris dupa aceea si incorect intentionat ca sa vad ce se intampla. )
mi-am facut alt cont si prima data m-a lasat sa intru, a doua zi in niciun caz nu m-a lasat. Si as vrea foarte mult sa intru pentru ca imi place jocul foarte mult.

Ma puteti ajuta? Aveti idee ce pot face ca sa intru in joc?

1 răspuns:
| GABYCRISTIAN a răspuns:

Trebuie sa iti creezi din nou cont pentru ca nu ai mai intrat de mult s-au sters datele! Sper ca ti-am fos de ajutor! FUNDA?