| madalinuta_6809 a întrebat:

Buna tuturor:*.,, am si eu o intrebare.,, de ce nu ma lasa sa intru pe cont la metin2 tim sad.,, mi-am facut de cateva momente un cont am dat la e-mail pe ilku de nonfirmare si pana aici ii bine si dupa am intrat in joc si am scris useru si parola si zicea parola sau user incorect straight face si am scris bine pentru ca stiu ca m-am logat pe sait.,, va rog ajutati-ma funda raspunsu corect:*

3 răspunsuri:
| AndyIQ a răspuns:

Para metin2 tim are 2 servere si fun ai grija sa dai pe tim parca era inchis serverul metin2tim, sau poate nu ai activat contul din e-mail.
Bafta!

| samoila09 a răspuns:

Uite aici cont pentru metin2 tim
id:ssamoila09
Pass: 00000000 sau 000000000000
funda happy

| Deyutza121 a răspuns:

Pai daca ti-a mers pe site ...trebuia sa faci Cont Pe Chaos pentru ca joc si eu metin2tim si contul de pe site nu este acelasi ca si contul din joc...happy bft