| c0rinutza a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care joaca imvu, am vazut un vip pe imvu si pe homepage avea poza cu avatarul lul exact ca la hi5. Ma poate ajuta si pe mine cineva dau funda:Xhappy

1 răspuns:
| AlynnaOanna a răspuns:

Intri pe WWW.IMVU.COM si te loghezi.Dai la acount si iti va aparea ceva cu imaginea de pe imvu si o caseta in care scrie BROWSE si apesi pe acea casuta.Acum nu sunt acasa si nu stiu daca am scris bine, pentru. ca nu pot intra pe site. Daca ai nelamuriri dau daca nu am scris corect add in lista de mess ilegal.kiss;)