| nocomment_4400 a întrebat:

Pentru cei ce joaca imvu va rog daca stiti imi puteti sp si mie cum pot sa salvez in calc o poza pe care am facut-o ca am vazut ca se poate multe persoane au asa dar nu stiu cum se face:p

funda:X

1 răspuns:
| MarySille a răspuns:

E ff usor. si eu am jucat IMVU dar acum nu mai joc.pei ai putea sa faci poza direct din calculator dai print screen SysRq de pe tastatura si apoi intra in paint si dai Ctrl vwinking si iti apare poza cand intri in joc dai print screen pe tast.
Sper ca ti-am fost de ajutor!tongue