| Adelayde a întrebat:

am si eu o mare problema.eu joc metin2 si vreau sa intru pe site-ul lor., am niste treaba pe acolo XD...am cont, mai multe dar nu ma pot loga. pur si simplu
am incercat sa ma loghez normal dar cand dau login nu se intampla nimic...pe urma am incercat sa dau pe `ai uitat parola`. ma gandesc ca poate am uitat parola, dar nu cred ca is asa de toanta totusi... dar nici aici, stiti ca atunci cand dai pe optiunea asta` ai uitat parola` apare acolo de completat e-mailul, nickname-ul si trebuie sa mai scrii un cod dat, ei bine la codul ala l-am bagat de sute de ori dar nimic.imi spune ca am gresit codul sau nu l-am scris corect.
Ce recomandati? ma doare capul de cand ma chinui sa intru...
si funda bineinteles :}

1 răspuns:
| heartslow a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai grija daca ai nimerit site-u bun ca (banuiesc ca sti cas multeeeeeeeeee ste-uri cu mt2) si apoi daca chiar tiai facut contul bine (adica daca ai intrat pe site-u bun ) daca pe astea leai facut bine si chiar nu-ti merge uitete prin mesajele de la adresa de yahoo legate de cont, poate gasesti ceva. Sper ca te-am ajutat fundahappy