| gh3 a întrebat:

[Metin2]
Salut, vreau si eu un script cu homepage cand dau sa ma loghez sa-mi trimita contul si parola la un e-mail care il selectez.Am nevoie de un asa script, ma chinui de ceva timp dar nu imi iese. Multumesc cel care ma ajuta are un + la reputatie + fuunda. Sper sa ma ajutati.
Cand ma loghez cu numele si parola sa fie asa :
Nume : Blabla
Parola : *****
Cand ii dau login aceste date sa se trimita catre un e-mail.Va rog frumos sa ma ajutati. [Metin2]

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

Vrei sa faci un scam page nebunule? Invata php si ai rezolvat toata treaba.