| TheRock17 a întrebat:

am si eu o problema.

Cand vreau sa intru pe imvu de pe net ca sa-mi vad paina cand scriu username-ul si parola si dau login nu imi apare nimic.Adica imi apare din nou pagina pentru a scrie username-ul si parola si nu imi arata nimic cum ca ar fi gresita.

De ce e asa?
Cum as putea face pentru. a nu fai fi asa?

Dau fundaaaaaaaaaaa si vot.

1 răspuns:
| amicu31 a răspuns:

Trebuie sa il descarci. Asa mi-a facut si mie. L-am descarcat si merge. Daca nici asa nu merge, inseamna ca user-nemeul este gresit sau poate ai uitat parola. Bafta!big grin