| HappyRoberta a întrebat:

am minecraft versiunea 1.8.3 si cand vreau sa intru pe un servar zice sa scriu : /login parola, eu asa scriu dar imi spune ca parola este gresita! ce sa fac?
FUNDA!
URGENT!

3 răspunsuri:
| Anduq a răspuns:

E deja cineva inregistrat cu acel cont.Alege alt username si cand intri trebuie sa scrii /register *parola care vrei sa o pui* *aceeasi parola * de exemplu /register Andu Andu

| HappyRoberta explică (pentru Anduq):

Ok... am pus asta... prima oara! dar a doua oara zice /login password, eu scriu asta si spune ca parola este grasita!

| Anduq a răspuns (pentru HappyRoberta):

Stii sa schimbi numele? pune unul care sigur nu este folosit. si daca zice sa scrii /login password inseamna ca e deja luat contul si cineva s-a inregistrat cu acel nume.