| Alex_Edytza_1995 a întrebat:

Am si eu o problema cu fifa 13 si 14. In unele momente (necunoscute) cand intru in fifa si dau sa joc un meci, sau cand vreau sa joc skill games nu se vad jucatorii nu se vede nimic se aude doar comentatorul si se vede doar sageata deasupra capului jucatorului care il manevrezi.Deci ecranul e negru si se vede doar ce v-am spus.Va rog daca ma poate ajuta cineva, i-as fii recunoscator! happy

2 răspunsuri:
| 21112001 a răspuns:

Trebuie sa te duci la setari si sa dai toate care sunt pe of sa le dai pe on daca nu iti merge trebuie sa-ldezinstalezi apoi il instalezi si dai upgrade

| Alex_Edytza_1995 explică (pentru 21112001):

Ok, mersi! Am sa icerc