| LaDyChoC0LaT a întrebat:

Am şi eu o problemă. Tocmai ce am instalat swichbot v3_0_0_5, şi când vreau să îl deschid, îmi apare : "openprocess failed". Ce aş putea face? sad, vreau chiar foarte mult să îmi meargă, fiindcă tocmai s-au resetat conturile şi am rămas fără iteme! happy, dau FUNDĂĂĂĂ!

1 răspuns:
| BloodAndBon3 a răspuns:

Ori dupa reset au pus shield mai bun. daca nu era deja laughing ori nu merge deloc pe serverul respectiv.Nu merge pe toate. Daca nu vezi poate nu ai selectat bine ceva pe acolo sau daca ai windows 7 dai cu run as administrator.Bafta!