| al3xXMEN a întrebat:

Buna cine a mai folosit swichbot si ma poate ajuta si pe mine cand vreau sa il activez imi zice openprocess failed ce sa fac casa mearga

2 răspunsuri:
| W00dmaster a răspuns:

In primul rand daca te referi la swichbot-ul de pe metin2 atunci te pot ajuta daca nu nu. Dupa ce intri in swichbot dai inject... astepti 5 sec si dupa dai ok si iti va porni. Sper ca te-am ajutat. Daca nu lasa un mesaj mai detaliat si te voi ajuta.

| al3xXMEN explică (pentru W00dmaster):

Pai dupa ce astept alea 5 sec apare ceva cu da sau nu si inainte daca dadeamda imi aparea aia unde seletam bonusurile etc acu cand dau da imi da openprocess failed