| Alinaalian1234 a întrebat:

Am sims 2 de cativa ani. Deschid simsul si dupa o ora imi apare o eroare care imi inchide jocul. Am incercat sa reinstalez jocul, dar nici o schimbare. Ce as putea face?
FUNDA

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Scoate alt crack de pe internet caci al tau nu este bun.Dai un search pe Google "crack sims 2 download" si downloadeaza unul apoi copii acea iconita (eventual cu fisierele pe care le mai are pe langa) si le pui in : Sims2/TSBin (si dai yess to all/copy and replace/copiere si inlocuire cum iti apare tie). Crack-ul permite rularea unui joc chiar daca acesta nu este original si de aici ti se trag si tie problemele.

Bafta!