| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a întrebat:

FUNDAAA!
Heeei! Ce mai faceti? Am o mare problema!
Am un calculator nou. Cand mi-am instalat Sims 3 nu stiu ce nu a mers (vreau sa spun ca am cumparat CD-urile, nu le am de pe net) si cand vreau sa sterg Sims 3 mama (adica baza) imi apare nu stiu ce eroare...si cand il reinstalez imi spune ca un fisier exista deja. Se dermina descarcarea si cand dau clik pe iconita, ca sa se deschida, imi spune ca Simsul s-a oprit si Windows cauta o rezolvare, dar se inchide si nu mai apare nimic.
Ce pot sa fac? Cum sa-l dezinstalez? Sau cum sa-l reinstalez?

1 răspuns:
| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Incearca si sterge folderul unde s-a instalat.
In cazul in care folosesti Windows 8 instaleaza-l in mod compatibil cu Windows XP.

O zi buna.