| SWEETY777ffff a întrebat:

Am sims si 2 si 3 insa la mine in sims nu se intampla nimic palpitant adiica simsi mei duc o viata obisnuita? La voi e altfel? si daca da cum? Care au fost cele mai surprinzatoare lucruri care vi sau intamplat?

Răspuns Câştigător
| mihairacu a răspuns:

Sims este un joc foarte complex se pot intampla o multime de lucruri. Spre exemplu cand a murit un sims,fantoma lui a inceput sa bantuie toata casa inclusiv familia,atunci cand moare cineva vine "moarte" si il trimite in iad sau in rai(depinde de viata pe care a dus-o), cand se uita sims-ul(mama) a fost rapita de extraterestri si a ramas insarcinata, apoi a avut un copil extraterestru.Sau aveam un sims care avea o prietena iar intr-o seara a intrat un hot in casa si am chiemat politia iar cand hotul si-a dat masca jos sims-ul meu a descoperit ca era prietena luiiar de atunci nu a mai avut chief de nimic.Cand aveam doi copii dadeam mai multa importanta unuia dintre ei iar celalalt a devenit gelos si il batea pe cel mic si ii strica jucariile. Sper ca te-am ajutat.

Apropo parca ti-am mai raspuns la o intrebare despre sims, nu?