| anonim_4396 a întrebat:

Buna am terminat nfs most wanted(adica am sarit cu bmw-ul peste posul ala)si mi-a aparut cretids, precum ca l-am terminat, dar la carrer compltion imi apare 97%. carui fapt se datoreaza acest lucru.adica jocul nu e terminat sa de ce imi apare 97%. fundal

1 răspuns:
| chronoStrix a răspuns:

Nu ai terminat toate cursele... Jocul iti dadea, sa zicem, 7 curse din care trebuia sa termini pe locul 1 doar 5 dintre ele. Trebuie sa treci tot ca sa iti apara 100%.