| Katgirl12 a întrebat:

Buna
Am uitat parola de la facebook, si de la emailul pe care e facut contul de facebook.
Ce pot face?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Mihaaa24 a răspuns:

Te duci la e-mail si dai pe ''Mi-am uitat parola'' sau ceva de genu'. Trebuie sa stii e-mail-ul si raspunsurile de la intrebarile de securitate de la e-mail. Daca raspunzi ok la intrebari, iti da o noua parola. Dupa ce afli parola de la e-mail, te duci pe facebook si dai pe ''Ti-ai uitat parola?''. O sa-ti dea sa-ti scrii e-mail-ul si iti vor trimite o parola pe e-mail. Funda?