| eheheh a întrebat:

Am un cont de League of Legends pe serverul EU N/E, dar un prieten mi-a dat un cont pe West, si vreau sa joc acolo.

Stie cineva unde pot sa imi vand contul vechi? un site de specialitate sau ceva?

5 răspunsuri:
| RazvanVlad a răspuns:

Este strict interzisa comercializarea conturilor

| eheheh explică (pentru RazvanVlad):

Probabil, dar toata lumea vinde si face schimb de conturiwinking

| RazvanVlad a răspuns:

Asta este adevarat. ce lvl ai, cat elo cati campioni cate pagini de rune si cate skinuri?

| eheheh explică (pentru RazvanVlad):

Level 30, 1344 elo, 2 rune page, 5 skinuri (riot graves, glaive warr pantheon, samurai yi, riot girl trist, unchained alistar)

| RazvanVlad a răspuns (pentru eheheh):

Fain ai putea sa incerci pe forum-uri de specialitate nu doar din Romania ps nu incerca pe computer games ca o sa iti stearga postul