| Luca_Adrian_1991 a întrebat:

.am un cont de origin cu 13 jocuri plus un demo....jocurile sunt de la fifa 13 pana la 19, need for speed 2015, need for speed most wanted si payback,mass effect 2, battlefield 3 si medal of honor pacific assault as vrea sa stiu cam ce pret pot cere pe cont?

3 răspunsuri:
| kokoshelukubarbă a răspuns:

Nu cumpără nimeni conturi de origin/steam sau chestii de genul ăsta din diverse motive. Cum ar fi că tu, ca owner inițial, poți da țeapă. Îi poți contacta pe cei de la EA și să le spui că ți-a fost furat contul (mie mi-a fost furat o dată și am făcut asta), și îl lași pe respectivul cumpărător cu banii dați și fără cont.

Dacă ai cumpărat jocurile, acum păstrează-le, nu funcționează cum crezi tu

| GurmandulSexual a răspuns:

Iti dau eu 30 de lei ca in afara de fifauri toate or fost moca

| Luca_Adrian_1991 explică (pentru GurmandulSexual):

Need for speed nu cred ca a fost moca cum zici tu