| sunflower01 a întrebat:

Am un joc Wildlife Park 2 si nu stiu cum se joaca.Adica care e scopul jocului, ce trebuie sa faci...tot.

3 răspunsuri:
| Cayus a răspuns:

E ceva de genul zoo tycoon, trebuie sa iti faci propria ta gradina zoologica cu animale salbatice. iti cumperi animale, iti faci shopuri, sa faci garduri de protectie, habitate. cred ca de asta e vb in joc

| vlad_5833 a răspuns:

Scopul jocului este acela de a-ti construi o gradina zoologica. cauta pe youtubewinking

| Vickzye a răspuns:

Il mai ai si acum? Daca iti dau id meu imi tr installeru pleaaaase!