| OfficialFallingStar a întrebat:

Ce trebuie sa faci mai exact pe IMVU? Care e scopul jocului?

6 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

Da, ღAdaBuăღ "ieasi pe aproape"..IMVU nu e un "joc" are la baza Chatul.(No sa pun linck..vezi profilul meu TPU, )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele Vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand imvu e un joc de logica.

| Zmeura a răspuns:

Buna! Si eu m-am jucat imvu dar m-am plictisit. Trebuie faci bani si sa-ti iei haine, poti sa-ti faci prieten, sa iti creezi un room in care sa intre toti sau sa crezi haine(dar pentru asta tr sa fii V. I. P). Poti sa faci bani cu chat now primeste 1000 dar merge doar o data sau cu myyerbook si primesti 500 pe zi, sa te joci cu cainele si altele.Pentru mai multe imfo add la brunetzica_deny

| ღAdaBuăღ a răspuns:

Heii. Scopul jocului este uneori de prietenie, alteori de relatii, asa poti comunica cu lumea big grin, daca vrei sa ma contactezi id-u meu de mess este; pisiistefii, te astept.

| Llola a răspuns:

Buna, sunt jucataore de imvu de foarte mult timp si am realizat ca scopul lui este de socializare, el are atat lucruri bune cat si rele adica : te poti imprieteni repede alte ori esti pur si simplu injurat din cauza felului cum arati ...adica nu o sa gasesti room pe imvu in care sa nu se injure si alte chestii un alt lucru urat la imvu este faptul ca unii deci unii nu toti moderatori de room uri pot da boot adica te pot scoate din room cand vor ei si mna uneori chiar scot niste jucataori deoarece injura sau fac ceva la caterinca... un alt lucru ar fi acela ca daca arati ca un noob pe imvu o sa fii tratat aiura stiu din propie experienta la mine de exemplu era la fel cand am inceput sa joc eram luata peste picor si altele acum ca mi am format contul e mai ok. Dar sfatul meu este daca te joci sa nu devii si tu un smecehra care injura fara motiv si care isi bate joc de oameni daca vrei iti las contul meu sa mai vorbim acolo. Sper ca te am ajutat!