| shadow222 a întrebat:

Buna am un mic canal de Youtube, si fac video-uri cu gameplay-uri din league of legends canalul il puteti gasi https://www.youtube.com/watch?v=hcnfetfla_c&t=3s
imi doresc sa va intreb si sa va cer sa va uitati la video-uri si sa ma ajutati sa ma imbunatatesc sa imi zici con si pro, ceva idei ce as putea face sa ma imbunatatesc multumesc

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Pro;
videourile sunt de calitate!
con;
ai doar trei videoclipuri
peste sunetul jocului ai bagat o muzica care deranjeaza!(pe mine, fiindca eu voiam sa aud efectele bataliei, nu pe jutin bieber sau cine dracu canta acolo)
in descrire adauga cum se numeste jocul, de unde il pot descarca, daca exsista si varianta trisata, etc
cum e aici de exemplu!
https://youtu.be/wbqSYvmuPH0
are chiar si link pentru descarcare!
succes!

| alexboss2020 a răspuns:

Nu. Imi place imaginea pare neclara!

| P4rAd0x a răspuns:

Salut.
Titlurile ar putea fi putin mai sugestive pentru rezultatele de cautare, acelasi lucru se aplica si pentru descrieri.