| sisimiki a întrebat:

Am un Samsung galaxy s plus si atunci cand vreau sa descarc un joc sau aplicatie dureaza 2 zile aprox pana se incarca si la sfarsit imi spune ca nu s a putut drscarca din cauza unei erori- 905-

3 răspunsuri:
| Intreabaaiciiiii a răspuns:

Daca vrei sa iti scoti jocuri scrie jocul dorit pe google si la sfarsit apk de exemplu: temple run apk Funda?

| sisimiki explică (pentru Intreabaaiciiiii):

Imi dai un link cu jocul pou si sa imi zici unde sa apas -sa fie gratis-ca eu nu stiu

| Intreabaaiciiiii a răspuns (pentru sisimiki):

Http://androidonwindows.com/......-2012.html Dai pe download now si ala ce il scoti il bagi intr-un folder din telefon si il ai jocul Funda?