| Bizzle a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini Next si am dat revenire la setarile din fabrica mi-am pus contul acolo la google play si cand sa descarc ceva imi zice Ex:,, Yahoo! Messenger" nu s-a putut descarca din cauza unei erori. (-101)" Si dupa ceva de Google Talk ca a esuat conectarea. Ce sa fac?

1 răspuns:
| MrAlex a răspuns:

Du-te la un magazin, gen Germanos si roaga pe cine este acolo sa se uite si spune-i ce nu merge. Cu siguranta iti va spune ce are