| Roberta2006 a întrebat:

Am un telefon MOTO geto 15 si nu mai am deloc GB sau MB! Cum pot avea mai multi pentru ca nu mai pot intra pe unele aplicatii deoarece trebuie sa le instalez si nu am cum! Sa sterg unele aplicatii merge? Sau trebuie neaparat sa imi cumpar un memory stick?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună ziua,

Ar fi indicat să cumpărați o extensie pentru memoria de stocare (microSD), altfel inevitabil, veți ajunge la aceeași problemă.

Soluțiile temporare ar fi sa ștergeți memoria cache a browser-ului și ale altor aplicații: Settings>Applications (click pe aplicația dorita și click pe Delete Cache Memory)
Setări>Aplicații>click pe aplicația dorita>Șterge memoria cache.

Îți recomand sa ștergi memoria cache Facebook (consuma extrem de mult), Instagram, Twitter etc.

Mult succes!