| alexandra18 a întrebat:

am un telefon nokia e71 si mi-am criptat cradul iar acum nu il mai pot folosi deorece nu mi se mai deschide sau imi apare diferite semne in loc de poze si videoclipuri.nu mi sa cerut vreo parola sau altceva.cum as putea sa il decriptez? va rog eu mult ajutati-ma... dau fundita big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-l intr-un cititor de carduri si dai click dreapta pe el si quick formatwinking daca este sd vezi sa nu ai butonul de blocat pe on ca nu va merge sa il formatezi