| sonykis a întrebat:

am un windows xp! vreau sa trec la 7 dar mama ni-mi permite! spune-timi va rog cum as putea face ca acest xp sa nu mai functioneze si sa fiu nevoit sa-l schimb!

4 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Sterge windows`ul. Oricum când am trecut eu de la xp la 7 nu mi-a mai mers aproape nici un progam de pe xp

| TrollHeart a răspuns:

Pai... baga-ti chestia asta : http://www.crystalxp.net/galerie/en.id.130.htm si mai baga-ti 1 antivirus. asa daca ai 2 antivir atunci se va bloca :|. deci daca vrei sa nu mai fnctioneze win xp fa ce-am spus mai devreme.

| BlackVeil a răspuns:

Poate mama ta are un motiv serios pentru care nu-ti permite sa treci pe 7. Un sistem de operare este destul de scump, asa ca daca incerci sa-ti defectezi xp-ul s-ar putea sa ramai in copac, cum se zice...

| Elsenior a răspuns:

Sau dezactiveaza antivirusul tongue si intra pe site`uri, orice site... de obicei de muzica / filme / programe de download... tongue