| GabyGabriela89 a întrebat:

Am vazut la multi vloggeri ca se filmeaza ei insasi, si dupa apare ecranul telefonului sau, cine stie, intrebarile si provocarile..cu ce aplicatie fac asta? Adica, se filmeaza si isi pun intrebarile pe ecran ...sau provocarile,ecranul telefonului, v-am spus. funda, apropo..chiar imi trebuie! Va puteti uita pe canalul lui Ilies Vlogs si vedeti la provocari nebune ca arata comentariul unui utilizator.
Multumesc.! big grin

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Sunt imagini sau clipuri care sunt adaugate la montaj folosind un program de editare video gen Sony vegas.

Adica are imaginea principala cu el filmanduse la care mai adauga peste un clip video sau o imagine la minutul dorit de el si in zona dorita de el.

| GabyGabriela89 explică (pentru Intruder19):

Multumesc mult :* Am cautat Sony Vegas...l-am instalat si nu mi-a mers..am android, nu iOS.

| Intruder19 a răspuns (pentru GabyGabriela89):

Sony Vegas e aplicatie de PC, ai nevoie de un PC daca vrei video-uri editate mai comlex.