| xBiscuux a întrebat:

Am windows sp3 si am instalat un hack pentru imvu si imi da eroare. Imi zice :Application failed si mai scrie un cod 0*0000135. Unui prieten ii merge hack-ul si are acelasi windows. Ma puteti ajuta? Plz happy

1 răspuns:
| EuPentruToti a răspuns:

Se poate ca hacku' sa fie pentru 32 sau 64 de biti, adica inversul tau...Afla cati biti are Xpu' tau si uitete daca sunt la fel.
Ar mai fi o varianta, Antivirusul! Opresteti Anti-Virusul sau daca nu, intra la Exceptii la el si adauga folderu' sau fisieru.
M-i s-a intamplat si mie asta cand am vrut sa bag FishBot la Mt2big grin