| Gheorghita_Andrei_1999 a întrebat:

am o problema sunt pe windows xp sp3 (din totdeauna)
de o saptamana nu imi merge ts3 imi da aceasta eroare cand il deschid
"""the application failed to initialize properly (0xc000001d).click on ok to terminate the application."""
mi s-a dat sfatul de a reinstala aplicatia nu merge am ajuns la culmea disperarii am reinstalat si windowsul nimic
ma puteti ajuta va rog mult
FUNDAAAA!

1 răspuns:
| Mary012 a răspuns:

Windows xp este de mult trecut. Si eu am avut un prieten care nu a vrut sa il schimbe dar s-a convins ca windows xp este vechi si plin de erori. A fost bun la timpul lui iti recomand 7. Este foarte bun. Daca nu vrei sa il schimbi asta este ciubucul tau. Apropo eu am windows 7 si pe 64 de bit si pe 32.