| RujaSexiRuja a întrebat:

am windows xp...as vrea sa instalez 7 pe partitia c in locul windowsului xp dar n-am destul spatiu(vreau sa il instalez direct din windows) si as vrea sa il instalez in D unde am pozele muzica etc. Daca instalez windowsul 7 in D se sterge toate pozele tot? Va rog frumos da-timi un raspuns urgent!

1 răspuns:
| Parangalevacy a răspuns:

Iti alegi partitia daca vrei D acesta se va sterge dar copiaza ce ai acoolo in cealalta partitie. FUNDA?