| justhappyilica a întrebat:

as dori sa adresez si eu o intrebare. Sper sa nu fiu luat la misto si fara sfaturi gen lasa-te acum cat mai poti. Nu sunt impatimit si nu voi fi, am de gand sa joc modic o suma de 20 lei pe saptamana. Acum sa trec la subiect pe site-ul bet365 se precizeaza oferirea unui bonus de inscriere de pana la 200 lei, ca mai apoi sa existe si un bonus pentru "pacanele"(a.k.a slots ) de pana la 400 lei as dori sa stiu daca se acumuleaza bonusurile. Spre exemplu daca eu pun de pe card 40 lei voi primi 640 lei? Im total si as dori sa stiu daca-i pot juca pe toti inclusiv bonusul. Sau se procedeaza astfel pentru ca e prima data cand joc online si sincer ma depasesc regulile lor, cum ca trebuie sa faci re-roll la depozit de nu stiu cate ori inainte de a putea retrage va rog sa-mi explicati si mie. Multumesc anticipat
Dau funda

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Invata sa citesti in puii mei! Nu esti primul care pune intrebarea asta timpita. Orice oferta bet365 are termeni si conditii. Bonusul e de "pina la", este egal cu suma depusa, dar nu poate fi mai mare de 200 RON si se elibereaza in cont dupa un anumit rulaj al sumei initiale la o anume cota minima. Dupa ce iti e eliberat in cont, mai trebuie rulat si asta de citeva ori pina ce il vei putea retrage.
P.S. La pacanele poate sa iti dea si 500000 bonus, nu te atinge de ele, e pierdere de timp si bani.