| Iușcă_Daniela_1999 a întrebat:

Bună, as dori sa stiu cum pot sterge definitiv mesajele de pe Facebook? Nu doar din mesaje dar si din arhivă sa nu le mai pot recupera de nici-o culoare. Ca am auzit ca se pot descărca chiar de le-ai sters dar eu nu vreau asta. Vreau sa fie sterse definitv. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| UserulAnonim a răspuns:

Pur si simplu stergi conversatiile. Iar cele din arhiva se pot sterge doar de pe web.
Doar pe whatsapp se pot recupera conversatiile dupa ce sunt sterse. Pe facebook iti poti descarca, conversatiile doar inainte ca acestea sa fie sterse, ca masura de siguranta in caz ca nu vrei sa le pierzi definitiv.
Deci odata sterse, nu le mai gasesti.